KONST / Oljemålningar / Oljemålning 10376054
nr 1037 6054
Oidentifierad konstnär, England, 1800-tal, Ravin med porlande vatten, signerad E Baker, duk 70x51
Kondition: två lagningar
Utrop:
4.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 16 maj 2016
kl 18:58:55
16/5 18:07:25